We use cookies. If you continue without changing your settings, you agree to use them and store in your device memory. However, if you would like to, you can manage cookies by yourself by changing your browser settings.

News Nasz Pan Balon obchodzi 4 urodziny!

Nasz Pan Balon obchodzi 4 urodziny!

To już 4 lata odkąd Pan Balon podbija z nami eventowy świat! Ależ ten czas niesamowicie szybko leci, pamiętamy jego „narodziny”, jakby to było wczoraj, a tu już czwórka ozdabia urodzinowy tort.

Pan Balon, odkąd jest z nami, przeżył wiele fascynujących przygód. Skakał ze skoczni w Wiśle, biegł w Runmageddonie, uczestniczył w wyścigach rajdowych na torze w Poznaniu, towarzyszył nam na targach branżowych, a nawet poznał miłość życia – Jessie! Możemy tak wymieniać w nieskończoność, bo jak pewnie wiecie, często uczestniczymy w eventach naszych klientów czy partnerów i dzięki naszej elastyczności doskonale dopasujemy się do niemal każdej branży, więc na nudę i monotonię zdecydowanie narzekać nie możemy.

Ale... do sedna! 

Postanowiliśmy (jak co roku) zrobić naszemu dmuchanemu przyjacielowi niespodziankę i odprawić przyjęcie, które pokaże, jak ważną postacią jest w naszej poltentowej drużynie! Był grill, szampan, tradycyjne śpiewanie sto lat i oczywiście dobra zabawa połączona z integracją. 


Pan Balon dochodzi do siebie po tych ogromnych emocjach, ale kazał podziękować za wszystkie życzenia i przekazać, że pęka z dumy, że ma tak wspaniałych ludzi wokół siebie!

My jeszcze raz składamy najlepsze życzenia i mamy nadzieję, że będziesz z nami jak najdłużej, Panie Balonie! Oby nigdy nie uszło z Ciebie powietrze, bo...

...na imprezie trochę Cię poniosło. ;-) Przypominamy, że możecie śledzić przygody Pana Balona na jego profilu na FacebookuInstagramie i Tik Toku, a my dalej lecimy podbijać galaktykę reklamy pneumatycznej, pełną niezapomnianych przygód!