We use cookies. If you continue without changing your settings, you agree to use them and store in your device memory. However, if you would like to, you can manage cookies by yourself by changing your browser settings.

News Balon stałociśnieniowy Omega VENTO®

Balon stałociśnieniowy Omega VENTO®

Za każdym naszym projektem zawsze stoją ludzie. To dla nich tworzymy produkty niosące za sobą niezapomniane wydarzenia i to ich uśmiech oraz zadowolenie jest dla nas największą zapłatą. Nie mogło być inaczej i tym razem! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom możemy Wam w końcu przedstawić króla niezapomnianych imprez i wrażeń! Dobrze wiemy, że balon to jeden z tych produktów, bez którego wydarzenia kulturalne czy sportowe nie mogą się obejść. Od teraz możesz cieszyć się cichą, niezwykle funkcjonalną i wolną od kabli konstrukcją, która, co najważniejsze, nada jeszcze większą rozpoznawalność Twojej marce i dopełni całość wydarzenia. Balon Omega VENTO® – wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Możesz skorzystać z wielu możliwości zadruku i wybrać grafikę na całym balonie, tylko na pasie reklamowym lub na wymiennych banerach, a na koniec dopasować kolor linek odciągowych do grafiki balonu.

Koniec z ograniczeniami! Bieg przez piaski pustyni czy góry lodowe? Teraz balon reklamowy Omega VENTO® możesz postawić gdzie tylko zechcesz, bez zamartwiania się o wolną wtyczkę. Wyposaż swój event w balon wprost stworzony do przemieszczania się w każdych warunkach i do reprezentowania Twojej marki jeszcze efektowniej.

Skontaktuj się z naszą załogą i dowiedz się więcej!